Dovolená Srí Lanka

Rádi byste jeli na dovolenou na Srí Lanku a nechcete být pouze na pláži? Rádi byste také poznali místní kulturu a památky? Nabízíme kombinaci relaxace na dlouhých písčitých plážích Srí Lanky s poznáním místní kultury a starodávné historie. Naše zájezdy vás okouzlí bohatým programem a rozmanitostí možností, které vám může Srí Lanka nabídnout. Užijte si Srí Lanku očima místních a poznejte ji takovou, jaká opravdu je.

KOMBINOVANÝ ZÁŽITKOVÝ A POBYTOVÝ ZÁJEZD

Využijte našich osobních zkušeností a širokých znalostí Srí Lanky. Organizujeme originální individuální zájedy na Srí Lanku a máte tak možnost vidět to nejlepší, co může Srí Lanka nabídnout. Poradíme vám co určitě neopomenout a na co si třeba dát na Srí Lance pozor. Naší specialitou jsou takové zájezdy, abyste viděli to nejlepší z celé Srí Lanky, užili si starobylé památky, kulturu a přírodu a relaxaci na pláži. To vše v tempu, které vám umožní si užít nezapomenutelnou dovolenou.

PLÁNUJTE S PŘEDSTIHEM

Pokud plánujete dovolenou s předstihem několika měsíců, cenové nabídky letenek jsou výhodné a často tak můžete získat nižší tarif letenky, který je k dispozici pouze po určitou krátkou dobu.

Pro nezávaznou nabídku podle Vašich představ nás neváhejte kontaktovat.