Letenky na Srí Lanku

LEVNÉ LETENKY SRÍ LANKA

Specializujeme se na zajišťování pobytů a výletů na Srí Lanku a Maledivy. Spolupracujeme s leteckými společnostmi a zajistíme vám letenky na Srí Lanku za nejvýhodnější ceny na trhu a bez rezervačních poplatků. Létáme s leteckými společnostmi, které létají do Kolomba z Prahy a Vídně. Máte-li zájem o levné letenky na Srí Lanku, popřípadě na Maledivy, vyberte si termín dovolené a my pro vás najdeme ty nejvýhodnější letenky za nejlepší ceny.

LETENKY SRÍ LANKA - MALEDIVY

Naší specialitou je zájezd na Srí Lanku kombinovaný s relaxací na Maledivách. Za nejlepší ceny u nás můžete zakoupit i letenky ze Srí Lanky na Maledivy. Srí Lanka a Maledivy jsou od sebe vzdáleny pouze hodinu a půl letu, proto doporučujeme spojit aktivní dovolenou na Srí Lance s odpočinkem na krásných plážích Malediv.

JAK DLOUHO TRVÁ LET NA SRÍ LANKU

Let na Srí Lanku z Prahy nebo Vídně trvá přibližně 10 a půl hodiny bez započítaného přestupu. Lety z Prahy mají minimálně jeden přestup, z Vídně se můžete na Srí Lanku dostat přímo bez přestupů.

LET NA SRÍ LANKU

Přímé lety na Srí Lanku

- Let na Srí Lanku bez přestupů je možný např. z Vídně, Mnichova, Frankfurtu, Londýna nebo Milána se společností Srilankan airlines.

Lety na Srí Lanku s přestupem

- Let z Prahy na Srí Lanku s přestupem je možný s různými společnostmi:

Emirates: odlety denně, přestup v Dubaji

Turkish airlines: přestup v Instanbulu a mezipřistání na Maledivách

  • odlet z Prahy: Po, Út, ČT, Pá, So, Ne
  • odlet z Kolomba: Po, St, Čt, Ne

Fly Dubaj: od 1.7.2016 odlety denně

 

Pro nezávaznou nabídku podle Vašich představ nás neváhejte kontaktovat.