Zájezdy Srí Lanka

Zájezdy na Srí Lanku s cestovní kanceláří Go2 nabízí maximální osobní přístup, profesionální servis a možnost zažít Srí Lanku tak, jak ji pozná jen málo kdo. Dlouhodobě na Srí Lance působí naši průvodci a organizátoři zájezdů, kteří zde také žijí. Díky tomu nabízíme pouze kvalitní a prověřené zážitky a osobně prověřené ubytování.

Zažijte s námi místní atmosféru na vlastní kůži.

ZÁJEZDY SRÍ LANKA - POZNÁNÍ A ZÁŽITKY

Vydejte se na dovolenou na Srí Lanku s Go2, přípravíme Vám dovolenou na jakou nezapomenete. Dovolenou vytvoříme na míru dle vašich představ, zažijete dovolenou plnou zážitků a poznání. Během dovolené nebudete pouze odpočívat na pláži, ale vydáte se za historií dávných časů a poznáte zajimavé starobylé památky, navštívíte národní parky a můžete se projet i na slonovi. Cestovní kancelář Go2 klade důraz na skutečné zážitky.

PROČ NA SRÍ LANKU S NÁMI?

Zájezdy jsou vytvářeny na míru dle osobních zkušeností, které ze Srí Lanky máme. Nabízíme široký výběr námi ověřeného ubytování, zajímavé výlety a dobrodružství a profesionální servis. Vždy se snažíme připravit program tak, aby byl pestrý a přizpůsobil se různorodým potřebám klientů. To vše v tempu, které Vám umožní si dovolenou užít a vrátit se svěží a plní nezapomenutelných vzpomínek a zážitků.

INDIVIDUÁLNÍ ZÁJEZDY NA MÍRU

Chcete objevovat Srí Lanku na vlastní pěst? Nabízíme individuální zájezdy přesně dle vašich představ. Máme připravené programy, které jsou sestavené s ohledem na vzdálenost jednotlivých zajímavostí, abyste nic důležitého nevynechali a viděli tak to nej. Připravené zájezdy jdou upravit tak, aby vám co nejvíce vyhovoval. Přejete si vidět více památek nebo více přírody? Nebo chcete vidět národní parky, hory, čajové plantáže a užít si dlouhou relaxaci na pláži? Stačí se jen rozhodnou, kdy se na cestu vydáte a my za vás vše vyřešíme.

SKUPINOVÉ ZÁJEZDY NA MÍRU

Přemýšlíte s přáteli nad návštěvou ostrova Srí Lanka? Nebo plánujete skupinový zájezd na Srí Lanku? Přípravíme pro vás program na míru vašim potřebám. Společnost vám budou dělat profesionální průvodci, kteří Srí Lanku znají a ukáží vám i místa, kam byste se sami nedostali. Přenechejte starosti s organizací na nás a využijte komplexní servis.

Pro nezávaznou nabídku podle Vašich představ nás neváhejte kontaktovat.