Víza na Srí Lanku

Ke vstupu na území Srí Lanky potřebují občané České republiky vízum. Pro pobyt do 30 dnů je možné získat víza před odletem na Srí Lanku prostřednictvím internetové aplikace ETA nebo po příletu na imigračním oddělení na letišti.
Platnost pasu při příletu musí být ještě minimálně 6 měsíců. 

Za internetová víza ETA zaplatíte 35 USD nebo po příletu na letišti na Srí Lance 40 USD. Víza musí mít všechny osoby starší 12 let.

Cestovní kancelář Go2 v rámci dovolené na Srí Lanku zajistí víza zdarma a bez administrativních poplatků.

 

JAK ZÍSKAT VÍZA NA SRÍ LANKU

Víza na ostrov Srí Lanka doporučujeme zařídit před odletem na dovolenou. Vyhnete se tak čekání ve frontě na letišti po příletu a ještě ušetříte 5 USD (víza na letišti jsou dražší o 5 USD než přes aplikaci ETA).

Žádost o elektronické vízum ETA se podává na webových stránkách imigračního úřadu Srí Lanky. Tento formulář stačí vyplnit pár dní před odletem a poplatek za ETA vízum je 35 USD za osobu pro všechny osoby starší 12 let.

Je nutné si pohlídat platnost pasu, pas musí mít platnost ještě 6 měsíců po návratu zpět do ČR.

 

VÍZA NA SRÍ LANKU BEZ STAROSTÍ

Víza zařídíme zdarma a bez administrativních poplatků klientům, kteří si od Go2 zakoupí zájezdy na Srí Lanku, případně na Srí Lanku a Maledivy. Víza obdržíte spolu s dalšími dokumenty před odletem na vaší dovolenou.

POSTUP ZÍSKÁNÍ ETA VÍZA NA SRÍ LANKU

  1. Vyplňte údaje požadované ve formuláři (jméno a příjmení, datum a země narození, pohlaví, číslo pasu, datum vydání a platnosti pasu, předpokládaný den příletu, účel návštěvy Srí Lanky, adresa v ČR a místo pobytu a Srí Lance, emailová adresa a telefon atd.)
  2. Překontrolujte si údaje a potvrďte
  3. Stránka se přesměruje na platební bránu
  4. Platbu proveďte prostřednictvím platební karty
  5. Na emailovou adresu obdržíte potvrzení o přijetí žádosti o vízum
  6. Během několika hodin až dní obdržíte na emailovou adresu vízum na Srí Lanku
  7. Elektronické vízum vytiskněte a po příletu předložte společně s pasem na imigračním oddělení na letišti na Srí Lance

 

Víza na Srí Lanku po příletu

O vízum na Srí Lanku můžete požádat po příletu na letišti. Vyplníte stejný formulář jako u víza ETA a vízum vám bude schváleno a uděleno na počkání. Poplatek za vízum po příletu na Srí Lanku je 40 USD. Toto, ale nedoporučujem! Může se Vám stát, že po Vás bude letecká společnost vízum vyžadovat již na odletovém letišti a pokud ho nemáte, mají právo Vás nepustit do letadla.

Pro nezávaznou nabídku podle Vašich představ nás neváhejte kontaktovat.