O nás

V cestovní kanceláři Go2 sestavujeme individuální zájezdy na míru na základě vlastních zkušeností s cestováním v dané zemi tak, abychom vám mohli nabídnout co nejvíce zážitků za rozumnou cenu a v rozumném tempu. Vytváříme originální dovolené a kombinujeme poznávání s odpočinkem.

 

LIDÉ V GO2

MICHAELA HANUŠOVÁ - PŘÍPRAVA A REALIZACE ZÁJEZDŮ NA SRÍ LANKU A MALEDIVY

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy. Srí Lanka ji svými lidmi a atmosférou uchvátila už při první návštěvě, dva měsíce po tsunami 2004. Od té doby se sem pravidelně vrací. Její snahou je, abyste si ze Srí Lanky odvezli spoustu zážitků a poznali i běžný život této ostrovní země. Volné chvíle tráví v přírodě se svým psem Žerykem a fotografováním velryb a delfínů na oceánu.

VĚRA KUSÁ - PŘÍPRAVA A REALIZACE ZÁJEZDŮ NA SRÍ LANKU A MALEDIVY

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy. Střídavě žije v Čechách a na Srí Lance, kam se poprvé dostala jako turista a začala se zabývat místní kulturou. Od té doby se sem stále vrací, žije mezi místními a má zde druhou velkou rodinu. Nejvíce jí ohromila místní rozmanitá příroda a proměnlivé klima, díky kterému si na Srí Lance připadá jako doma.

Na Srí Lance působí jako průvodce pro klienty Go2 a připravuje dovolené plné zážitků s ohledem na vlastní zkušenosti. Ve volném čase cestuje, poslouchá hudbu, lyžuje a mezi její velké vášně patří ZUMBA.

ZUZANA LEBEDOVA - PŘÍPRAVA A REALIZACE ZÁJEZDŮ NA SRÍ LANKU A MALEDIVY

Zuzka má v Go2 na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Maledivy a Srí Lanku. Už od mala cestovala různě po Evropě, v pozdějším věku přidala i cesty do Asie, Ameriky i Afriky. Nejvíce ji však svou přírodou, prostředím, úžasnými dávnými památkami a atmosférou zaujala Srí Lanka. Její snahou je připravit a zajistit vše tak, aby se Vám dovolená líbila a viděli jste ze Srí Lanky to nejlepší. Kromě cestování je vášnivou fotografkou a hráčkou bowlingu, díky kterému mohla procestovat Evropu a podívat se třeba i na mistrovství světa do Las Vegas.

 

KONTAKT

NÁZEV FIRMY: Go2 s.r.o.

E-MAIL: maledivy-srilanka@ckgo2.cz

TELEFON: +420 216 216 438, +420 724 289 644,  +420 724 017 424

ADRESA: Biskupský dvůr 2, Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA: PO-PÁ 9-17 hod

 

Pro nezávaznou nabídku podle Vašich představ nás neváhejte kontaktovat.